Zarzecze

Apartamenty Ostrawa - Zarzecze ul.Łączna 6Ośrodek znajduje się w malowniczym regionie Beskidu Małego nad Jeziorem Żywieckim, 5 km od miasta Żywiec, gdzie znajduje się park krajobrazowy, muzeum oraz zamek Habsburgów. 4 km do Góry Żar z kolejka linowo-terenową, parkiem linowym i torem saneczkowym. Jest to doskonała baza wypadowa na szlaki turystyczne Beskidów. Nad jeziorem są liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego, można również popłynąć w rejs statkiem spacerowym. Dla miłośników sportów zimowych dostępne są wyciągi narciarskie na Górze Żar, nocna trasa w Żywcu, trasy w Korbielowie na Górze Pilsko, trasa w Przyłękowie, Szczyrku. Ośrodek znajduje się 30 km od Inwałdu koło Wadowic gdzie mieści się park rozrywki, w którym można zobaczyć miniatury świata, park dinozaurów, lunapark, warownie itp.


Ośrodek dysponuje apartamentami 2, 3 i 4 osobowymi z łazienką i wyposażonym aneksem kuchennym, TV, WiFi, Parkingiem, grillem ogrodowym.


Istnieje możliwość wykupienia obiadów w niedaleko oddalonych ośrodkach Odys czy Neptun.


Możliość wynajmu na dobę od poniedziałku do czwartku. W weekendy możliwośc wynajmu min 3 doby (piątek, sobota, niedziela).